GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
Powitajmy ELEX Info!

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuj...

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Assassin's Creed

Informacje o grach z serii Assassin's Creed, Brotherhood, Revelations.


Assassin's Creed IV Black Flag potwierdzone?
środa, 27 lutego 2013 10:08

Konferencja Ubisoftu dotycząca przyszłości serii Assassin's Creed zaplanowana jest dopiero na jutro, ale w sieci już pojawiły się przecieki. Jeśli wierzyć plotkom głównym bohaterem AC4 będzie Edward Kenway, ojciec Haythama oraz dziadek Connora. W grze poznamy jego rozbójniczą młodość jako nieokiełznanego korsarza (okazjonalnie dorabiającego jako pirat) i odwiedzimy takie lokacje jak Jamajka, Kuba czy Bahamy. _________________ Źródło: examiner.com

 
Assassin's Creed IV
niedziela, 24 lutego 2013 19:27

Twórcy serii nie dają o sobie zapomnieć! Wydana została ledwie jedna część zapowiadanego hucznie DLC - Tyrania Króla Waszyngtona, a już pojawiają się informacje na temat czwartej odsłony AC. Pierwsze oficjalne zapowiedzi części czwartej poznamy już 27 lutego, na konferencji w Londynie! Umieszczone w sieci plotki głoszą, że akcja Assassin's Creed IV może rozgrywać się w Europie podczas II Wojny Światowej. Twórcy jednak w żaden sposób nie komentują tej informacji. Również przyszłość Connora jest niepewna. Dyrektor kreatywny AC3, Marc-Alexis Cote, udziela bardzo wymijających odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące bohatera trzeciej części.

_________________ Żródło: examiner.com

 
Tyrania Króla Waszyngtona 'Hańba' - recenzja
czwartek, 21 lutego 2013 12:57

Jestem jeszcze na świeżo, bo dopiero co zamachnęłam się tomahawkiem na główny cel pierwszej części trylogii, kończąc tym samym jego marny żywot, ale pomyślałam, że osoby ciągle wahające się nad kupnem tego DLC z chęcią przeczytałyby drobną notkę na jego temat, aby nie nabyć niczego w ciemno.

 
Tyrania Króla Waszyngtona - Hańba
wtorek, 19 lutego 2013 18:32

Przed Wami oficjalny zwiastun DLC Tyrania Króla Waszyngtona - Hańba! Ratohnhaké:ton odbywa swoją pierwszą podróż duchową. Jego celem staje się rządny władzy Waszyngton oraz jego świta.

 
Nowe moce Connora i zły Waszyngton!
piątek, 15 lutego 2013 18:22

Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać najnowszego DLC, którego akcja ma miejsce w alternatywnej rzeczywistości, kolejna zapowiedź! Na zwiastunie zobaczymy m.in. sekwencje filmowe ze złym Waszyngtonem w roli głównej, a także jedną z nowych umiejętności Connora - moc wilka - w akcji. Przypominam również, że premiera pierwszej części Tyrani Króla Waszyngtona - Niesława będzie miała miejsce już 19 lutego (20 lutego na PS3).

 
Strona 1 z 52