GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
Powitajmy ELEX Info!

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuj...

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Dołącz do nas

Data: piątek, 26 czerwca 2020
Dragon Age

Wciąż szukamy pasjonatów do adopcji!

OBECNIE POSZUKUJEMY:

✔️ Osób do korekty tekstów. Staramy się, żeby nasze wypociny zawsze były zgodne z zasadami języka polskiego, zostawiając odrobinę luzu dla lingwistycznej kreatywności. Ta swoboda nie eliminuje jednak potrzeby sprawdzania wszystkiego pod kątem baboli, więc jeśli znacie się na mowie ojczystej i potraficie wyłapać co, gdzie i dlaczego jest nie tak – koniecznie dajcie nam znać.

✔️ Osób które chętnie zasilą naszą bazę recenzji. Nasze działy aż proszą się by je zapełniać ciekawymi recenzjami i tekstami publicystycznymi. W czasach kwarantanny z pewnością każdy z Was ma styczność z wieloma produktami popkulturowymi. Jeśli lubisz dzielić się z innymi swoją opinią na temat danego produktu, to zapraszamy serdecznie.

Jak pewnie wiecie, działamy non-profit, z czystej pasji. Całkiem często udaje się nam złapać jakieś egzemplarze recenzenckie, wiec przy skrobaniu tekstów nie będziecie musieli liczyć na swoje osobiste zbiory :). Pamiętajcie też, że dołączenie do nas w roli korektora / recenzenta gier nie przekreśla możliwości zbaczania z modus operandi danego stanowiska. Chcecie napisać o czymś innym? Nie ma najmniejszego problemu. Chcecie oprócz poprawiania tekstów innych ludzi także samemu coś zrecenzować? Proszę bardzo!

Jeśli chcecie trochę się uzewnętrznić popkulturowo, dotrzeć do ludzi i pomóc nam szerzyć wszystko to, co z jakiegoś powodu uważamy za dobro warte obczajenia – zajrzyjcie na https://nerdheim.pl/nabor/.

Czekamy!

Źródło: Dragon Age  / Rozwinięcie
 
Na której platformie grasz najczęściej?