GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
Powitajmy ELEX Info!

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuj...

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Gry cRPG

Prezentacja gier RPG cechowanych w zasobach wortali tematycznych sieci GameWalk.pl

Risen

Okładka polskiej edycji Risen

Risen to gra z gatunku komputerowych RPG, której akcja osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej wprost kipiącej od potworów, trujących roślin i czarnej magii. W grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę…

W grze przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone nam przez szereg ciekawych postaci. Za rozwiązane zadania otrzymamy odpowiednią ilość punktów doświadczenia oraz monety, za które będziemy mogli sprawić sobie nową broń lub też jedzenie, bo oprócz dbania o wyposażenie naszego bohatera, będziemy musieli zadbać o jego żołądek i spokojny sen.

W Risen będziemy wypełniać nasze zadania w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych. Grafika stworzona na potrzeby gry jest niesamowita i niektórzy uważają, że w czasie premiery stanowiła przełom w grach RPG. Niektóre postacie wykonano przy użyciu 6 tys. wielokątów, a do przedstawienia terenu wykorzystano technologię HDR. Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Kaia Rosenkranz’a odpowiedzialnego za muzykę przy wcześniejszych produkcjach studia Piranha Bytes (twórcy serii Gothic).

» Wortal: Risen Info


Fable

Fable Box PC

Fable to świetna gra RPG autorstwa Petera Molyneux’a. Każda nasza decyzja ma istotny wpływ na dalszą rozgrywkę oraz reputację prowadzonego przez nas bohatera. Kształtuj swą postać od małego bezbronnego chłopca aż po siwego starca budzącego grozę. Z nikogo, stań się najpotężniejszą istotą w Albionie. Poświęć swe życie walce ze złem bądź dobrem. Użyj siły, by stać się najsilniejszym z wojowników, użyj rozumu, by stać się najpotężniejszym z magów, szlifuj swą zręczność, by zostać najlepszym łucznikiem. W "Fable: Zapomniane Opowieści" to właśnie TY kierujesz zachowaniem swej postaci oraz jej reputacją. Obserwuj swego awatara, aby dostrzec, jak zmienia się jego wygląd zewnętrzny - od włosów i zmarszczek po blizny po atakach wrogów. Pamiętaj - to, po której stronie się opowiesz zadecyduje o losie świata! Więc? Kim będziesz?

Historia rozpoczyna się w małej wiosce o nazwie "Dębowa Dolina". Mamy kupić prezent dla naszej siostry Teresy, gdyż obchodzi w tym dniu urodziny. Ojciec informuje nas, iż za każdy dobry uczynek dostaniemy od niego jedną sztukę złota. Mamy do wykonania kilka prostych zadań w których jesteśmy kuszeni, aby zrobić coś złego. To, co zrobisz zależy tylko od Ciebie! Gdy wykonamy wystarczającą ilość zadań udajemy się do ojczyma, który w zależności od tego, co postanowiliśmy w poprzednich zadaniach powie nam co innego. Gdy już mamy pieniądze udajemy się do kupca, aby otrzymać czekoladki. Pozostaje nam jedynie wręczyć je naszej siostrze. Po krótkiej rozmowie wyświetli nam się filmik w którym...

» Wortal: Wrota Fable


Wiedźmin

Okładka polskiej edycji Wiedźmina

Wiedźmin - legendarny zabójca potworów, odrzucony przez ludzi, uznany za odmieńca... powraca. I to nie byle kto, ale sam Geralt, Biały Wilk, jeden z niewielu ocalałych mutantów. Umarł, ale żyje wśród żywych. Żyje, ale śmierć idzie za nim, nie odstępuje go na krok... I w grze będziemy mogli się o tym przekonać na własnej skórze.

Nie pamiętasz nic ze swojej przeszłości. Jedyne co zostało w twej pamięci to walka, pęłne gracji ataki i uniki. Po krótkim zapoznaniu z otaczającym Cię światem staniesz naprzeciw pierwszego wyboru, który będzie miał znaczenie na twoje dalsze losy. Pamiętaj, że każda twoja decyzja będzie miała odzwierciedlenie w bezwzględnym, krwawym świecie Temerii.

» Wortal: Warownia Starego Morza


Dragon Age

Dragon Age: Początek to epicka opowieść o przemocy, zdradzie i pożądaniu autorstwa twórców Mass Effect, Star Wars: Knights of the Old Republic i Baldur’s Gate.

Los ludzkości spoczywa w rękach kilku wybrańców przeznaczenia. Jesteś Szarym Strażnikiem, jednym z ostatnich przedstawicieli starożytnego bractwa, które przez wieki strzegło ziem Fereldenu przed niebezpieczeństwem. Podczas jednej z niezwykle ważnych bitew zostałeś zdradzony przez zaufanego generała – wyruszasz teraz śladem zdrajcy, aby go schwytać i wymierzyć sprawiedliwość.

Okładka polskiej edycji Dragon Age: Początek

Zmierzając ku ostatecznej konfrontacji ze Złem, będziesz musiał stawić czoła przerażającym przeciwnikom oraz dokonać niełatwej sztuki zjednoczenia wszystkich ras zamieszkujących ogarnięty ogniem wojny Fereldenu.

Romans z kuszącą zmiennokształtną może Cię przybliżyć do zwycięstwa, ale również sprowadzić Twoją misję na manowce, stawiając jej powodzenie pod znakiem zapytania. Jako prawdziwy przywódca musisz być bezwzględny w swoich decyzjach i gotów poświęcić swoich bliskich i przyjaciół w imię dobra ludzkości.

Niesamowity świat gry: najwspanialsze uniwersum w historii BioWare, ponad dwukrotnie rozleglejsze i bardziej szczegółowe od świata Mass Effect, oferujące ponad 80 godzin gry.

» Wortal: Cuda Thedas


The Elder Scrolls

The Elder Scrolls (TES) to seria gier komputerowych RPG wydanych przez amerykańskiego producenta Bethesda Softworks.

Gry znane są z otwartego gameplayu oraz ogromnego, tętniącego życiem świata - kontynentu Tamriel. Większość obszaru gry jest dostępna dla graczy już na samym początku rozgrywki. Gry tej serii oferują ponadto możliwość kreacji postaci kierowanej przez gracza i jej rozwoju w kierunku wielu rozmaitych profesji.

Skyrim Logo

Cykl The Elder Scrolls składa się z następujących części: Arena (1994), Daggerfall (1996), Morrowind (2002), Oblivion (2006), Skyrim (2011).

» Wortal: The Elder Scrolls


Mass Effect

Okładka Mass Effect

Seria Mass Effect zaczyna się od rutynowej misji na jednej z ludzkich kolonii - Eden Prime przybiera niespodziewany obrót. Jeden z najbardziej zaufanych agentów Rady dopuszcza się zdrady.

Wciel się w rolę komandora Sheparda i wraz z załogą najbardziej zaawansowanego technologicznie statku Floty Przymierza – Normandii rusz w pogoń za nieuchwytnym Sarenem. Udowodnij jego winę i stań się pierwszym ludzkim Widmem.

Przeciwko Tobie stanie armia syntetycznych przeciwników, bezgranicznie oddana Sarenowi. Czemu były agent zdradził? Czym jest Kanał, który tak pragnie odnaleźć? To tylko jedne z nielicznych pytań, na które przyjdzie Ci znaleźć odpowiedzi. Rozpoczął się wyścig z czasem, a przegrana może drogo kosztować.

Przyszłość Galaktyki leży w Twoich rękach. Eden Prime było tylko początkiem.

» Wortal: Mass Effect