GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Omega-największe DLC do ME3

Omega-największe DLC do ME3

Od dłuższego czasu w sieci krążyły niepotwierdzone informacje dot...

Mass Effect 3 · BioWare

Informacje o grach z serii Mass Effect od studia BioWare.


Duże newsy o Mass Effect 4! ComicCon pokazał pazur
niedziela, 27 lipca 2014 20:41

Nasze nadzieje stały się ciałem. BioWare rzuciło nam sporą dawkę soczystych informacji o najnowszym Mass Effect! Zapraszamy do rozwinięcia!

TYTUŁ

Więcej…
 
Podsumowanie IV Zlotu GameCon
niedziela, 27 lipca 2014 20:41

Kilka ładych dni minęło już od naszego Letniego Zlotu Graczy - GameCon. Nasi koledzy z Raportu Gracza przygotowali obszerną i ciekawą relację, którą możecie przeczytać tutaj. Mamy nadzieję, że ta niedługa lektura zachęci Was do odwiedzenia nas za rok. Serdecznie zapraszamy!

GameCon

Więcej…
 
BioWare opowie o Mass Effect na ComicCon?
piątek, 18 lipca 2014 17:35

Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Wedle informacji zamieszczonych na stronie internetowej wydarzenia (ComicCon 2014), pod koniec lipca zostanie wyjawiona spora doza informacji o najnowszym Efekcie Masy.

BioWare

Więcej…
 
Wyniki konkursu redakcji Status Widmo
poniedziałek, 23 czerwca 2014 20:42

Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że konkurs przygotowany przez naszą redakcję, dotyczący wymyślenia protagonisty "Mass Effect 4", dobiegł końca!

Po długich debatach udało nam się wyłonić zwycięską pracę. Zgłoszeń było bardzo dużo, wszystkie prace trzymały wysoki poziom i wybór był naprawdę ciężki. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że zwyciężczynią, której praca była, naszym zdaniem, najciekawsza i spodobała nam się najbardziej, jest...

Izabella Suder!

Gratulujemy Izie, bo konkurencja była bardzo silna!

Wszystkim, którzy nadesłali swoje dzieła bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia przy następnym organizowanym przez nas konkursie. Zwyciężczynię prosimy, by zgłosiła się do nas na PW, w celu ustalenia szczegółów wysyłki nagrody.

Tutaj możecie przeczytać zwycięską pracę Izabelli:

"Małżeństwo naukowców dokonuje przełomu w badaniu nad Lewiatanami. Jednak podczas podróży do innego systemu, którą odbywają wraz ze swoimi dziesięcioletnimi bliźniętami, zostają napadnięci przez łowców niewolników. Oboje giną w walce. Wyniki badań zostają wysłane do tajnej placówki badawczej batarian wraz z dziećmi. Rodzeństwo przechodzi serię bolesnych eksperymentów. Jedyny salariański naukowiec w bazie, nadaje im imiona: Levy i Athan. Po kilku latach, zespół wyklucza siostrę Athana z dalszych eksperymentów. Jednak nie pozbywają się jej: dzięki technologii Lewiatanów, brat i siostra są połączeni świadomością. Levy ma zniekształconą osobowość: jej dziecięca natura zostaje splamiona cierpieniem i nienawiścią. Tylko salarianin dotrzymuje Levy towarzystwa, gdyż dziewczynka noce i dnie spędza zamknięta w klatce patrząc na eksperymenty. Uczy ją szybkiego przetwarzania emocji, dzięki czemu Levy myśli logicznie i kalkuluje. Wraz z bratem, dzięki połączonej świadomości, obmyśla plan ucieczki, w której pomaga im salarianin. Athan przejmuję kontrolę nad siostrą, u której objawia się moc (specjalizacja Dziedzic Lewiatana: moce m.in. przejmowanie kontroli, tworzenie opalizujących obiektów) oraz nad naukowcami, w celu zniszczenia ośrodka. Kieruje siostrę do Handlarza Cieni – Liary T'soni. Salarianin wręcza jej dysk z ważnymi informacjami dotyczącymi eksperymentów (które są wynikiem desperacji wyniszczonej rasy batarian) i niepokojącej aktywności Lewiatanów. Athan przesyła współrzędne siostrze i żegna się z nią. Po śmierci brata, Levy dalej słyszy jego myśli. Dwudziestopięcioletnia dziewczyna ma rozdwojenie jaźni – z jednej strony logika, dobroć,współczucie, z drugiej zaś nienawiść i zaślepiająca zemsta. Gra rozpoczyna się spotkaniem z Liarą T'soni, a gracz sam kształtuje osobowość bohaterki."

 
Milion Shepardów
sobota, 21 czerwca 2014 23:07

Słyszeliście o kolejnej już strzelaninie w USA, która miała miejsce kilkanaście dni temu? Znów szkoła, znów bezmyślne zabijanie niewinnych osób. Dlaczego o tym piszemy? Zobaczcie sami.

Więcej…
 
Strona 1 z 81
Na której platformie grasz najczęściej?