GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
Powitajmy ELEX Info!

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuj...

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Mass Effect 3 · BioWare

Informacje o grach z serii Mass Effect od studia BioWare.


Przecieki, przecieki, przecieki
poniedziałek, 08 grudnia 2014 20:43

Większość fanów gier od BioWare obecnie skupia swoją uwagę tylko i wyłącznie na najnowszej produkcji studia - Dragon Age: Inquisition. Jednak w czasie, kiedy my z przyjemnością marnujemy swój czas przy eksplorowaniu Thedas, nowy Mass Effect powoli nabiera kształtów.

Niedawno pojawiło się kilka interesujących przecieków, których autorem jest niejaki Shinobi602 (autor wielu wcześniejszych przecieków na temat innych produkcji, które z czasem okazały się prawdą, oraz tych, które dotyczył nowego ME i już zostały potwierdzone przez BioWare).

Jak podaje Shinobi, najnowsza odsłona gier osadzonych w świecie Efektu Masy nie będzie prequelem w stosunku do poprzedniczek. Druga ważna informacja dotyczy mechaniki, jaką będzie rządziła się gra. Wiemy już z wcześniejszych newsów, że gra skupi się mocno na eksploracji, jednakże to, co widzimy w nowym Dragon Age może być zapowiedzią *naprawdę* rozbudowanego systemu badania galaktyki. Jak mówi Shinobi602 - "będą to unikalne obszary na epicką skalę".

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że newsy się potwierdzą

 
Świeże informacje o Nowym Mass Effect!
sobota, 08 listopada 2014 12:31

BioWare zaskoczyło wczoraj swoich fanów nagłym wysypem informacji o najnowszej odsłonie gry w uniwersum Mass Effect, która obecnie jest w fazie wczesnej produkcji. W związku z wczorajszym Dniem N7, wiele osób spodziewało się jakichś mniejszych lub większych newsów, ale wraz z upływem czasu nadzieja gasła, aż wieczorem całkiem umarła... Jak się okazało, był to błąd.

Wieczorem przedstawiciele studia tworzącego grę wyjawili nam porcję ciekawych faktów, na temat ich przyszłego "dziecka". Co zatem zaprezentowano? Zajrzyjcie poniżej:

ME4

Więcej…
 
Re-make Trylogii Mass Effect?
piątek, 07 listopada 2014 16:32

Nie jest to jeszcze nic pewnego, ale Aaryn Flynn, szef studiów BioWare Edmonton i Montreal, wyraźnie komunikuje fanom, że taka opcja jest brana pod uwagę przez Kanadyjczyków.

Więcej…
 
Ściana pełna talentu
piątek, 31 października 2014 16:55

Producenci gier, zazwyczaj starają się dziękować swoim fanom za wsparcie i bycie motorem napędowym do dalszej pracy, czy to poprzez ciepłe słowa, wydawanie DLC do istniejących już gier - czy przez tworzenie całkiem nowych produkcji. Studio BioWare Montreal postanowiło iść o krok dalej i umożliwić swoim fanom zostanie częścią ich studia - dosłownie !

Prace

Więcej…
 
Nowy Mass Effect opóźniony z powodu piractwa? Ba! Dla PC może być nawet odwołany!
środa, 29 października 2014 20:00

Smutne czasy nastały dla użytkowników komputerów osobistych, będących jednocześnie fanami serii Mass Effect. Ostatnio pojawiły się bardzo niepokojące plotki na temat możliwego przesunięcia premiery nowego Mass Effect. Co więcej, w przypadku wersji PC istnieje nawet podejrzenie o to, że BioWare wstrzyma prace nad grą na tę platformę.

noME

Więcej…
 
Strona 1 z 84
Na której platformie grasz najczęściej?