GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
Powitajmy ELEX Info!

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuj...

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Jedni odchodzą, drudzy wracają...

Data: środa, 19 lipca 2017
Mass Effect

Wraz z końcem lipca, nadejdą poważne zmiany w BioWare. Z firmy odchodzi Aaryn Flynn. Jak to jednak bywa, koniec jednego, jest początkiem drugiego.

aaryn

Po 17 latach ekipę z Edmonton opuszcza dyrektor generalny, Aaryn Flynn. Swoją decyzję motywuje chęcią zmian w swoim życiu, jednak ciężko stwierdzić czy rzeczywiście jest to główny powód, ponieważ nie ma co ukrywać, że najnowsza część Mass Effect zawiodła oczekiwania EA, i winą za to mógł zostać obarczony właśnie Aaryn.

Jego następcą zostanie stary, dobry znajomy, czyli Casey Hudson, człowiek, który każdy fan oryginalnej trylogii powinien znać. Hudson opuścił BioWare w 2014 roku, aby rok później dołączyć do Microsoft.

casey

Oto co powiedział na pożegnanie Flynn:

Po 17 latach współpracy z BioWare, ogłaszam w dniu dzisiejszym, że wraz z końcem lipca, opuszczam studio, a do Edmonton powróci Casey Hudson, aby objąć funkcję dyrektora generalnego BioWare.

Dołączyłem do BioWare w Edmonton zaraz po ukończeniu Uniwersytetu. Miałem okazję dołączyć do grupy ludzi pracujących nad najfajniejszymi, najbardziej kreatywnymi rzeczami jakie mogłem sobie wymarzyć. Dorastając w BioWare, wydarzenia w moim życiu były ściśle powiązane z wydarzeniami w studiu. Ożeniłem się po ukończeniu Neverwinter Nights. Mój pierwszy syn urodził się podczas prac nad Star Wars: Knights of The Old Republic, a drugi syn zaraz po Jade Empire.

Od pierwszego dnia nauczyłem się wiele, spotkałem wspaniałych kolegów i przyjaciół, miałem okazję pomagać w zapewnieniu graczom niesamowitych doświadczeń. Za każdym razem gdy myślałem, że mam swoją ulubioną grę, zaczynaliśmy coś nowego i odnajdywałem w tym wiele radości i satysfakcji.

Od jakiegoś czasu myślałem nad zmianami w moim życiu, ale gdy usłyszałem, że Casey jest gotowy podjąć się zadania, zdałem sobie sprawę z możliwości, jakie stały przed nami. Będę z nim pracować przez kilka tygodni, aby pomóc mu załapać i wykonać moją część, aby mógł osiągnąć jak największy sukces.

Na zakończenie chciałbym podziękować naszym fanom za wszystko, co dawali nam przez te wszystkie lata i powiedzieć jak ważne od samego początku jest to dla mnie i reszty BioWare. Każdego dnia szedłem do pracy z myślą, że mam szczęście mając tyle możliwości, ile oferowało BioWare. Robiąc wszystko, aby pomóc naszym programistom zrobić jak najlepsze gry. Teraz będę grał w przyszłe produkcje BioWare z nowej, ekscytującej perspektywy - Waszej.

Aaryn

Jak ta zmiana wpłynie na przyszłość BioWare i samej serii Mass Effect? Przekonamy się za jakiś czas.

Źródło: Status Widmo  / Rozwinięcie