GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
Powitajmy ELEX Info!

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuj...

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Nasza sieć

Risen Info (RPG)

Risen.Info.pl

Pierwsza polska strona poświęcona grze Risen. Znajdziesz tam najświeższe newsy i interesującą bazę artykułów na temat nowej produkcji niemieckiego dewelopera - Piranha Bytes.

Risen Info

 

Wrota Fable (RPG)

www.WrotaFable.pl

Serwis poświęcony grom z serii Fable. Znajdują się w nim materiały zarówno o wersjach konsolowych, jak i przeznaczonych na PC. Serwis istnieje od niedawna, a już wyrobił sobie opinię wśród naszych użytkowników jako sprawdzone źródło informacji o grach z serii Fable.

Wrota Fable

 

The Witcher - Warownia Starego Morza (RPG)

www.WitcherSite.pl

Serwis poświęcony grze Wiedźmin (The Witcher) na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Serwis bogaty jest również w wiadomości o konsolowej wersji Powrót Białego Wilka, a na stronie głównej konsekwentnie pojawiają się aktualności dotyczące zapowiadanego sequelu - Wiedźmin 2

The Witcher

 

Dragon Age - Cuda Thedas (RPG)

www.Dragon-Age.pl

Cuda Thedas to serwis poświęcony grom przygotowanym przez studio BioWare, na których serię składają się Dragon Age: Początek wraz z dodatkiem o podtytule Przebudzenie, a także zapowiedziana część druga - Dragon Age 2.

Dragon Age

 

Majesty Site

www.MajestySite.pl

Największy polski wortal traktujący o grach z serii Majesty: Fantasy Kingdom Sim. Szczegółowe opisy większości elementów świata (wszelakich monstrów, dzielnych bohaterów, magii czy budowli), wyciąg z historii oraz opis wszystkich wyzwań czekających na młodego władcę. Każdy fan na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie.

Majesty

 

Crysis Core

CrysisCore.pl

Wortal poświęcony grom przygotowanym przez studio CryTek, na których serię składają się Crysis, Crysis Warhead wraz z dodatkiem wprowadzającym ulepszony tryb multiplayer o podtytule Crysis Wars, a także zapowiedziana część druga - Crysis 2.

Crysis

 

Street Fighter Polska

SFighter.pl

Wortal poświęcony legendarnym ulicznym bijatykom z serii Street Fighter, zarówno na konsole jak i platformę PC. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wieściami, opisami wojowników, downloadem oraz galerią.

 

Hunted - Kuźnia Demona (RPG)

Hunted.com.pl

Kuźnia Demona to pierwszy na świecie serwis poświęcony grze studia inXile entertainment i wydawcy Bethesda Softworks - Hunted: The Demon's Forge.

Hunted

 

Stronghold Info

Stronghold.info.pl

Wortal o grach z serii Twierdza, Krzyżowiec (Crusader), Stronghold 2 & 3

Stronghold

 

The Elder Scrolls - Rada Mędrców (RPG)

inSkyrim.pl

Wortal poświęcony grom z cyklu The Elder Scrolls przygotowanym przez studio Bethesda Softworks. Seria składa się z następujących części: Arena (1994), Daggerfall (1996), Morrowind (2002), Oblivion (2006), Skyrim (2011). Głównym celem inSkyrim.pl jest najnowsza produkcja The Elder Scrolls V: Skyrim. Cały materiał, jaki został zgromadzony o jej poprzedniczkach, jest wypełnieniem lore i serii, nie stawiane są w ten sposób na pierwszym miejscu.

The Elder Scrolls

 

Mass Effect - Status Widmo (RPG)

MassEffect.eu

Wortal poświęcony grom z serii Mass Effect tworzonych przez studio BioWare. To już druga marka tej firmy, która posiada własny wortal w sieci GameWalk.pl. Redakcja serwisu obrała sobie za cel stworzenie najpełniejszej bazy informacji o grach i informowanie na bieżąco o postępach prac nad najnowszą częścią Mass Effect 3.

Mass Effect

 

The Gamers - inny wymiar gier

TheGamers.GameWalk.pl

Jesteśmy niewielką grupą amatorów, którym znudziło się samo granie w gry. My je robimy! To nasza pasja, którą stale rozwijamy i nie poddajemy się przy pierwszych-lepszych niepowodzeniach.