GameWalk.pl

Witaj na platformie GameWalk.pl Network - Integrujemy najlepsze wortale tematyczne o grach w Polsce na PC, Xbox 360 i PS3 - wplącz się w naszą sieć!

GameWalk.pl
Powitajmy ELEX Info!

Powitajmy ELEX Info!

Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejną stronę – wszystko wskazuj...

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

4. urodziny Cudów Thedas - Konkursy!

Jak co roku w rocznicę założenia wortalu Cuda Thedas przygotowaliśm...

Wygraj torbę Dragon Age II

Wygraj torbę Dragon Age II

Na naszym facebookowym profilu Cudów Thedas, właśnie została pobita...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zapowiedź!

Wszyscy fani Wiedźmina doczekali się informacji na którą czekali ...

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

KONKURSY z okazji Dnia N7!!!

Już wkrótce – 7 listopada wspólnie z fanami serii Dragon Age i Mass ...

Pierwszy konkurs Sieci GameWalk.pl!

Data: poniedziałek, 16 czerwca 2014
The Elder Scrolls Sieć Gamewalk.pl na zaszczyt zaprosić wszystkich na nasz pierwszy konkurs z ciekawymi nagrodami. Dzięki nagrodom ufundowanym przez Cenega Polska, sklep konsoleigry.pl oraz BETA Zabawki przygotowaliśmy dla Was drobną konkurencję. Konkurs trwa do 29 czerwca (włącznie), a zadanie polega na napisaniu nam "Jaka gra Twoim zdaniem okazała się najlepsza na targach E3 2014?". Nagrodami w konkursie są: unikalna figurka Edwarda Kenwaya z Assassin's Creed IV: Black Flag, puzzle z motywem z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz koszulka z motywem z gry The Elder Scrolls Online. Więcej szczegółów o konkursie znajdziecie w rozwinięciu.REGULAMIN KONKURSÓW§ 1. Organizator i czas trwania Konkursów § 2. Warunki uczestnictwa w Konkursach

  • W Konkursie mogą brać udział tylko osoby mieszkające na terenie Polski.
  • Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 29 czerwca 2014 r. spełni warunki konkursu. Osoba ta nie może należeć do redakcji portalu, ani być pracownikiem firm fundujących nagrody.
  • Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm.)
  • Do 2 lipca 2014 r., spośród nadesłanych prac jury wyłoni zwycięzców, którym przyzna odpowiednio nagrody wymienione w §3 pkt.
  • Ogłoszenie wyników Konkursów nastąpi najpóźniej 2 lipca 2014 r., poprzez zamieszczenie na stronie portalu GameWalk.pl informacji o rozstrzygnięciu Konkursu, zawierającej imiona, nazwiska i/lub nicki zwycięzców.


§ 3. Zasady Konkursów

  • Aby wziąć udział w konkurencji, należy do 29 czerwca wyslac na nasz adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. swoją odpowiedź na pytanie "Jaka gra Twoim zdaniem okazała się najlepsza na targach E3 2014?". W temacie wiadomości koniecznie prosimy o dopisek "[Konkurs E3]"


Nagrodami w konkursie są:

MIEJSCE I:

Niezwykle bogaty zestaw z Assassin's Creed IV: Black Flag na który składa się figurka Edwarda Kenwaya, artbook z gry, płyta z soundtrackiem oraz dwie grafiki z gry. Nagroda została ufundowana przez sklep konsoleigry.pl.

MIEJSCE II:

Puzzle (1500 elementów) z motywem z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z plakatem. Nagroda ufundowana przez sklep BETA Zabawki.

MIEJSCE III:

Limitowana koszulka z motywem z gry The Elder Scrolls Online - rozmiar L lub XL (do wyboru). Nagroda ufundowana przez firmę Cenega Polska.

§ 4. Postępowanie reklamacyjne

Decyzja jury, wskazująca laureatów Konkursów oraz przyznanie im nagród, jest ostateczna. W przypadku, gdy zwycięzca nie wyśle Organizatorowi wiadomości zwrotnej, zawierającej adres do wysyłki nagrody, to przechodzi ona na inną, wytypowaną przez jury osobę.

§ 5. Postanowienia końcowe

  • Osobą odpowiedzialną za Konkurs ze strony Organizatora Konkursów jest administrator wortalu Cuda Thedas - Severan.
  • Przesyłając prace na Konkurs, Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Konkursu zawarte w niniejszym Regulaminie.
  • W sytuacjach wyjątkowych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.
  • W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy prawa.
Źródło: inSkyrim.pl  / Rozwinięcie